Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Panel

W przedziwnym mieszkam ogrodzie, Gdzie żyją kwiaty i dzieci I gdzie po słońca zachodzie Uśmiech nam z oczu świeci. Wodotrysk bije tu dziwny, Co śpiewa, jak śmiech i łkanie; Krzew nad nim rośnie oliwny Cichy jak pojednanie. Żywim rój ptaków, co budzi Ze snu nas rannym powiewem, Ucząc nas iść między ludzi Z dobrą nowiną i śpiewem. I pielęgnujem murawę, Plewiąc z niej chwasty i osty, By każdy, patrząc na trawę, Duszą, jak trawa, był prosty. L. Staff

offline virgo2 blog budowlany - wyślj wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: DK VIRGO II
181226 odwiedzin | wpisów: 188, komentarzy: 1856, obserwuje: 190

Wreszcie zima :)

autor: virgo2 blog budowlany - wyślj wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

Nie ma jak u Mamy - przygarnęła nas na zimę, co byśmy się po ludziach nie musieli tułać, poza tym czas ruszyć się do pracy, więc Misia z Babcią zostanie, odpadnie problem przedszkola - nie dość, że to spory wydatek, to w dodatku te wieczne choroby :(

Czyż nie są cudne?

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl


***********************************************************************

W naszym domku sen zimowy, Andrzej zaczął jedynie podłogę na strychu deskami wybijać, ale ostatnie mrozy prace zastopowały - kozula całej chałupy nie ogrzeje, więc również inne prace na razie będą czekać na lepsze czasy - co się odwlecze to nie uciecze :)

blog budowlany - mojabudowa.pl

 

blog budowlany - mojabudowa.pl

Pozdrowienia cieplutkie dla Wszystkich!!!

Komentarze (7)
autor: tyberiuszmalopolska   dodano: 2014-01-27 | 15:28:55
Hahaha to jednak żyjesz....:) I to jak dobrze u Mamusi...na krótszą metę to dobre rozwiązanie...:) Ale jak to mówią nie ma to jak na swoim...:) No ale Twój domek już stoi myślę że na wiosnę znowu ruszycie do przodu i będzie fajnie...:) Wizualnie to fajna ta zima...ale ja wolę już wiosnę...więc wiosno przybywaj!!! Pozdrawiam i zdrówka Tobie życzę i całej rodzince...:D
Odpowiedź do tyberiuszmalopolska
autor: virgo2   dodano: 2014-01-27 | 15:57:47
Dzięki i wzajemnie :) A powiesz mi w końcu coś o tych schowkach na Twoim stryszku, bo się doczekać nie mogę? PS. Ceglana ściana jest super - świetnie to wymyśliłeś, że jest ceglana cała tzn. z jednej i drugiej (schodowej) strony. Pozdrawiam serdecznie :)
autor: domeos   dodano: 2014-01-27 | 16:36:23
Cześć Aniu, mało Cię tu ostatnio widać ;) A wiesz że ja też czekałam na śnieg i troszeczkę mrozu, ale tylko troszeczkę :)) Muszę przyznać że Twoja mamusia ma prześliczny ogród :) Pozdrawiam :) PS. Mrozi fakt, ale może przez te zastopowanie Andrzej oddech złapie i za jakiś czas ruszy z kopyta z nowymi siłami :)))
Odpowiedź do domeos
autor: virgo2   dodano: 2014-01-28 | 11:43:13
Dzięki w imieniu Mamy :) Mało mnie bo poza oknami nic się od wielu tygodni nie działo w domku szczególnego to i nie ma co pokazywać. A to u Ciebie - bajka jak już pięknie się robi, mam nadzieję, że za parę miesięcy coś i u nas się ruszy na dobre :)
Odpowiedź do virgo2
autor: domeos   dodano: 2014-01-29 | 04:54:33
Dziękuję Aniu, jestem zaparta, mam klapki na oczach i idę w jednym kierunku. Choć nie powiem w nowoczesnym stylu podoba mi się bardzo dużo rzeczy, a szczególnie minimalizm. Troszkę tej nowoczesności dodam, na przykład baterie do łazienek mam super nowoczesne :)) Pozdrawiam :))
autor: brygida   dodano: 2014-01-29 | 00:00:33
Ach...babcia to prawdziwy skarb :) My też czekamy na koniec zimy, bo z końcem marca mają nam tynkować w domku, a teraz spokój i sen zimowy :) A Wy zbierajcie siły na wiosnę, bo jeszcze pracy przed Wami, pozdrawiam cieplusio
Odpowiedź do brygida
autor: virgo2   dodano: 2014-01-29 | 08:48:52
Też mieliśmy w marcu brać się za tynki, ale niestety na kredyt musimy jeszcze trochę poczekać, więc się to wszystko odciągnie. Powodzenia w dalszych pracach, pozdrawiam serdecznie :)